Poznaj BIG-TRIX

O sklepie

BIG-TRIX.pl jest sklepem z fototapetami produkowanymi wyłącznie na życzenie. Unikalność dostępnych motywów graficznych i najwyższej jakości materiały, z których produkowane są fototapety sprawiają, że najbardziej wymagający klienci znajdują tu zadowolenie i poczucie satysfakcji.
W ofercie dostępne są fototapety lateksowe, winylowe na podłożu z fizeliny oraz folia samoprzylepna do dekoracji ścian, drzwi czy mebli. Fototapety nadają się do dekoracji każdego pomieszczenia, nawet kuchni czy łazienki a także klubów, barów, sklepów i innych przybytków użyteczności publicznej.

Bezpieczeństwo zakupów

Codziennie dokładamy wszelkich starań, abyś w naszym sklepie czuł się bezpiecznie i aby był on dla Ciebie miejscem udanych zakupów. Spełniamy standardy e-commerce w zakresie jakości towarów oraz obsługi transakcji. Towar są odpowiednio zapakowane, właściwie i czytelnie oznaczone oraz zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznymi.
Płatności internetowe obsługiwane są przez system Przelewy24.pl. Transakcje są chronione protokołem bezpieczeństwa SSL, a Twoje dane są szyfrowane. Jest to dokładnie takie samo zabezpieczenie jakie stosują wszystkie banki w swoich serwisach transakcyjnych.

Ochrona danych osobowych

Przy transakcji zbieramy Twoje dane osobowe wyłącznie w celu realizacji zamówienia. Jeśli nie wyrazisz zgody na otrzymywanie newslettera lub mailingu, nie będziesz ich dostawać. Możesz mieć pewność, że dane są bezpieczne i że nie zobaczy ich osoba trzecia.

Dlaczego fototapety z BIG-TRIX?

⦁ Najbardziej precyzyjne fototapety dla Ciebie
⦁ Ponad 95 milionów wzorów, w tym najwięcej z polskimi motywami i krajobrazami
⦁ Projekty niezależnych twórców, których nie znajdziesz nigdzie indziej
⦁ Bezpłatne wizualizacje – Wystarczy, że prześlesz zdjęcie swojego wnętrza!
⦁ Proste, kompletne instrukcje naklejania – Zrób to sam!
⦁ Bezpieczne, ekologiczne materiały i gwarancja fachowości